FMS Mimarlık | Projeler

KURUMSAL

Feyza ATICI Kimdir?

2016 yılında kurmuş olduğu FMS Mimarlık bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Akustik

Eskişehir’de doğdu. Eskişehir Yunus Emre Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi’nde lise eğitimini, 2012 yılında ise İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

Lisans eğitimi boyunca katıldığı tasarım eğitimleri, workshoplar ve teknik geziler sayesinde mimarlık kültürü üzerine birikim kazandı. Öğrencilik yıllarından itibaren çalışmaya başladı. O dönemlerde çalışmaya başlamış olduğu mimarlık ofisinde çeşitli projelerde yer aldı.

Rölöve, konsept ve uygulama aşamalarında serbest mimarlık hizmetleri verdi. Sonrasında inşaat firmasına ait proje ofisine geçerek tasarımlarını burada hayata geçirdi. Proje uygulamaları ve şantiye konusunda tecrübelerini artırdı.

EKB uzmanlığı eğitimi ve akustik rapor/proje için gerekli olan D-1 Temel Bina Akustiği eğitimini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

Bunların yanında akustik alanda DEÜ’de verilen MIM 3633 Fiziksel Çevrede Gürültü Kontrolü eğitimini aldı. Halen, 2016 yılında kurmuş olduğu FMS Mimarlık bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

Web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz başvurular tarafımızdan mutlaka değerlendirmeye alınmaktadır.

Mimarlık sektörünün farklılıklara açık, yenilikçi bakış açılarına yönelik ekip arkadaşlarının önemini bilen bir mimar olarak İnsan Kaynakları formu üzerinden iş ve staj başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU